KARIERA > Asystent Sprzedaży / Doradca Klienta (Łódź)

Czy tak jak my uważasz, że moda to nie tylko ubrania, ale także stan umysłu? Oglądając pokazy najlepszych marek i projektantów jesteś podekscytowany, a modę uważasz za sztukę? Chciałbyś mieć z nią związek i budować w niej swoją ścieżkę kariery? Dołącz do nas! DASTAN poszukuje pasjonatów, którzy chcą pracować i rozwijać się pod szyldem marki z trzydziestoletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Jeśli chcesz mieć wpływ na funkcjonowanie marki, jej rozwój i wygląd, zgłoś się do nas i zostań asystentem sprzedaży. Czeka na Ciebie ciekawa praca w rozwijającej się marce i bezpieczeństwo w postaci m.in. umowy o pracę. Zacznij jako asystent sprzedaży, a kto wie jak potoczy się Twoja kariera?!

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
  • aktywna sprzedaż oraz doradztwo
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru
  • dbanie o odpowiednią estetykę salonu
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej marce z trzydziestoletnim doświadczeniem
  • szkolenia i możliwość stałego rozwoju
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • możliwość tworzenia nowego wizerunku marki

Oczekujemy

  • doświadczenia w handlu (mile widziane – odzieżą męską)
  • zainteresowania i pasji do mody
  • wyczucia stylu i umiejętności pracy z klientem
  • zaangażowania i chęci stałego rozwoju
  • otwartości i łatwości budowania relacji

( .doc,.docx,.pdf )

Zgadzam się